Firmamız 2005 yılında MESUT HAYAL tarafından kurulmuştur. İlk olarak küçük bir atölyede az sayıda makine ve personeli ile bebe ve çocuk giysisi üretimine başlayan firmamız zaman içerisinde üretim çeşitliliği sağlayarak birçok ürün grubunu hizmetlerine dahil etmiştir.

2010 yılından müşterilerin artan ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda müşteri portfoyü ve uzman personeli kadrosuna ekleyerek büyümeye ve gelişmeye devam etmiştir. 22 yıllık tecrübe ile 2017 yazında yeni yerinde kaliteli ve nitelikli ürünleri ile faaliyetlerini hızlandırmış ve artırmıştır…

Ürünlerimiz bünyemizde bulunan AR-GE departmanı tarafından tasarlanmakta ve üretim kadromuz tarafından üretilmektedir..
Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için genişleyen uzman personelimiz, makina ve ürün çeşitliliğimiz ile uzun yıllar daha hizmetlerine devam edecektir.

Mesut Hayal

Misyon & Vizyon

Hizmet Prensibimiz

Firmamızın imkan ve yeteneklerini en üst seviyede kullanarak her türlü üretimi hızlı, kaliteli, ekonomik ve standartlara uygun yaparak müşteriye ulaştırmaktır..

Sektörde müşteri beklentilerinin üzerinde global nitelik ve standartlarda ürün ve hizmet sunmak; kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen firmalarından olmak.

Müşterilerimizin her ürüne kalite standartlarında hızlı ve güvenle ulaşmasını sağlamak, ürün maliyetleri düşürerek en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmaktır.

Her Yaşa Uygun Bebek & Çocuk Giysileri Üretimi & Toptan Satışı

HİZMETLERİMİZ